A. Juškevičius pademonstravo tritaškių taiklumą ir vedė komandą į pergalę (VIDEO)

Prancūzijoje žaidžiantis lietuvis savo tritaškiai ir vėl prisidėjo prie komandos pergalės sunkioje kovoje. Adas Juškevičius, kuris atstovauja "Nanterre 92" (9-5) komandą namuose pasiekė sunkią pergalę prieš "Le Portel" (4-10) ekipą rezultatu 99:93 (28:25, 29:17, 26:18, 16:33).

Nors rungtynės nuo pirmų minučių klostėsi labai gerai ir namai vis didino savo pranašumą, netgi po ilgosios pertraukos, tačiau ketvirtasis kėlinys buvo tiesiog tragiškas mūsiškio komandai.

A. Juškevičius žaidė 30 minučių per kurias pelnė 18 taškų (3/3 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), jis taip pat atliko 4 rezultatyvius pervdavimus ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausi nugalėtojų komandoje buvo H. Palsson ir L. Konate, kurie surinko po 22 taškus.

Pralaimėtojų gretose A. Hilliardas pelnė 23 taškus, o dar 16 pridėjo O. Anosike.