A. Juškevičius kankino varžovus tritaškiais ir buvo komandos lyderis, padėjęs iškovoti pergalę (VIDEO)

Prancūzijos lygoje žaidžiantis lietuvis pasižymėjo dar vienu fantastišku pasirodymu, kurio metu varžovus apšaudė tritaškiais. Adas Juškevičius su atstovaujama "Nanterre 92" (23-9) ekipa svečiuose nugalėjo "Antibes" (6-26) krepšininkus rezultatu 86:70 (16:21, 21:20, 28:8, 21:21).

Mūsiškio varžovai puikiai kovojo du pirmuosius kėlinius ir į įlgąją pertrauką išėjo pirmaudami. Visgi lentelės gale esantis krepšininkai neišlaikė pranašumo ir sužaidė tragišką kėlinį po pertraukos, kuris ir nulėmė rungtynių baigtį.

A. Juškevičius per 27 minutes pelnė 20 taškų (1/2 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, perėmė 3, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau prarado prarado 2 kamuolius, o pasirodymą baigė surinkęs 26 naudingumo balus.