Aiškėja kitų metų Eurolygos sezono komandos

Aiškėja kitų metų Eurolygos dalyviai

Šių metų Eurolygos sezonas artėja prie kulminacijos, o kitų metų dalyvių sąraše lieka vos vienas nežinomasis, kuriam atiteks vardinis kvietimas ir bus atidarytos durys į stipriausią Europos krepšinio turnyrą.

Paprastai prieš prasidedant naujajam Eurolygos sezonui būna įteikiami du vardiniai kvietimai, o internetinis portalas Eurohoops.net praneša, kad vienas iš šių kvietimų šiais metais garantuotai atiteks Adrijos (ABA) lygos čempionams.

Šių metų sezone tokiu būdu prie stipriausių Europos klubų prisijungė Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa, kuri šiuo metu reguliariajame Adrijos lygos sezone su 19 pergalių ir 3 pralaimėjimais užima antrąją vietą ir nusileidžia pirmaujančiai Podgoricos „Budučnost“ iš Juodkalnijos, kuri savo sąskaitoje turi 20 pergalių bei 3 pralaimėjimus. Pastaroji buvo taip pat trumpai pasirodžiusi 2018-2019 metų Eurolygos sezone.

Eurohoops.net taip pat praneša, kad didžiausius šansus į paskutinį vardinį kvietimą turi į Atkrintamųjų etapą patekę Sankt Perterburgo „Zenit“, jų užnugaryje likusi „Valencia“ ir Europos taurės pusfinalyje netikėtai suklupusi Bolonijos „Virtus“ ekipa.

Ilgalaikės Eurolygos licencijos artimiausiu metu formaliai gali būti suteiktos Prancūzijos Villerbano „ASVEL“ bei Miuncheno „Bayern“ klubams, o dar vienam Vokietijos klubui – Berlyno „Alba“ yra pažadėta laikina, dviejų meįų licencija. Iš Europos taurės turnyro į kitų metų elito sezoną pateks abi finalininkės: Kazanės „Unics“ ir Monaco.

Norėtume priminti, kad nuo praeitų metų sezono Eurolygos turnyre iš viso dalyvauja 18 komandų, o ilgalaikes licencijas turi 11 klubų tarp kurių ir Kauno „Žalgiris“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts