„Anadolu Efes“ tik po dramatiškos kovos pusfinalyje nukovė CSKA

Penktadienio vakarą prasidėjo Eurolygos finalo ketverto turnyras. Pirmajame pusfinalyje dramatišką pergalę iškovojo „Anadolu Efes“ krepšininkai, kurie 89:86 (25:15, 24:22, 22:18, 18:31) palaužė praėjusio sezono čempionus Maskvos CSKA.

Rungtynes daug energingiau pradėjo „Anadolu Efes“ žaidėjai ir jau nuo pat pirmųjų minučių susikrovė solidų pranašumą. Trečiajame ketvirtyje Stambulo ekipos pranašumas išaugo iki 21 taško, tačiau žaidėjai per anksti atsipalaidavo. Ketvirtajame kėlinyje CSKA sugebėjo atsilikimą sumažinti net iki 1 taško, tačiau Shane’o Larkino ranka prie baudų metimo linijos nesudrebėjo, o pranašumas išaugo iki 3 taškų, kurie garantavo turkams kelialapį į finalą.

Nugalėtojus į pergalę tradiciškai vedė Vasilje Misičius, kuris per 36 žaidimo minutes pelnė 25 taškus (3/7 trit., 4/8 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Willas Clyburnas, kuris per 34 minutes pelnė 26 taškus (1/6 trit., 9/9 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 25, Sertačas Šanli 19, Rodrigue’as Beaubois 15, Shane’as Larkinas 11, Krunoslavas Simonas 10.

CSKA: Willas Clyburnas 26, Danielis Hackettas 17, Iffe Lundbergas 15, Tornikė Šengelija 10.