Ant parketo siautėjęs L. Dončičius pasižymėjo trigubu dubliu

NBA lygoje dar vieną puikų pasirodymą surengė jaunasis slovėnas, kuris padėjo komandai iškovoti pergalę. Luka Dončičius su Dalaso „Mavericks“ (17/7) Meksikoje vykusiame mače 122:111 (34:29, 31:29, 30:27, 27:26) nugalėjo Detroito „Pistons“ (10/15) ekipą.

Rungtynės buvo ganėtinai atkaklios, tačiau  beveik kiekviename kėlinyje nedideliu žingsniu „Mavericks“ pirmavo ir neleido varžovams valdyti situacijos.

L.Dončičius per 34 minutes pelnė 41 tašką (8/11 dvitaškių, 6/13 tritaškių, 7/12 baudų metimų), jis taip pat atkovojo 12 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Jam talkino Sethas Curry 30 taškų, Kristapas Porzingis 20.

Pralaimėtojų gretose Andre Drummondas pelnė 23 taškus, Derrickas Rose‘as 19.