Ar „Žalgiris“ gali laimėti Eurolygą?

Po truputį įsibėgėja naujasis Eurolygos sezonas. Jo startas išties palankus ir Kauno „Žalgiriui“ pastarasis jau yra iškovojęs penkias pergales, o suklupęs tik vieną kartą. Kaip žalgiriečiams seksis toliau? Ar jie sensacingai gali iškovoti trofėjų? Apie tai ir pakalbėsime šiame straipsnyje.

Tikslas – patekti į ketvirtfinalį

Šiemet Eurolygoje, kaip ir praėjusiais metais varžosi aštuoniolika klubų. Po reguliariojo sezono jų liks aštuoni, tarp šių aštuonių komandų, kurios žais ketvirtfinalio serijas šiuo metu svajoja patekti ir Kauno „Žalgiris“.

Apie titulą šiuo metu kalbėti būtų tikrai per anksti, be to pripažinkime – turtingesnės komandos gali pasigirti pajėgesnėmis sudėtimis. Visgi, toks „Žalgirio“ startas išties daug žada, ypač atsižvelgiant į tai, jog komanda prieš sezoną buvo laikoma viena iš autsaiderių.

Patekus į ketvirtfinalį, būtų galima kelti dar aukštesnius tikslus – kaip finalo ketvertas, o tuomet jau vienas Dievas težino. Gal „Žalgiriui“ tikrai nusišypsotų sėkmė, nors to ir nežada sporto lažybos?

Šaro netektis kol kas nesijaučia

Vasarą „Žalgirį“ paliko Šarūnas Jasikevičius. Nuostabus žaidimas pastaruosius keletą metų buvo siejamas būtent su šiuo strategu. Visgi, gavęs „Barcelona“ pasiūlymą lietuvis nusprendė jį priimti.

Buvo baiminamasi, kad ties tuo „Žalgirio“ pasaka ir baigsis, tačiau taip tikrai nėra. Naujai suformuotas trenerių štabas kol kas demonstruoja puikus rezultatus ir komanda tikrai neturi kuo skųstis.

Sezoną temdo pandemija

Praėjęs Eurolygos sezonas apskritai nebuvo baigtas, kadangi pasaulį netikėtai užklupo pandemija. Šiemet taip greičiausiai nenutiks, bet Eurolyga jau dabar susiduria su trikdžiais.

Maskvos srities „Chimki“ ilgą laiką vertėsi be lyderių, kadangi jie sirgo koronavirusu. Dar kelios komandos dėl užsikrėtusių žaidėjų paprasčiausiai negalėjo žaisti ir gavo techninius pralaimėjimus.

Būkime teisingi – šiuo atveju „Žalgiriui“ išties sekasi, kadangi kol kas komandoje atvejų nėra. Tiesa, neseniai paskelbta, kad šiuo klastingu virusu susirgo Rokas Jokubaitis. O situacija pasaulyje tokia pat nenuspėjama kaip lošimų automatai.

Padeda fanai

Šių dienų fone dauguma komandų namų rungtynes žaidė tuščiose arenose, tačiau Kaune situacija buvo kiek kitokia. „Žalgirio“ arenoje visuomet gausėjo keli tūkstančiai fanų. Tai buvo vienas iš faktorių leidusių gerai pradėti sezoną.

Pagalvokime hipotetiškai – galbūt daugybė žmonių vengs krepšinio ir šį sezoną į arenas tiesiog neis, todėl „Žalgiriui“ gerai susiklosčius sezono pabaigai, praktiškai visose arenose su sirgalių pagalba gali atsirasti galimybė žaisti tarytum namie.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts