„Barca“ išsigelbėjo paskutinę minutę ir pratęsė finalo seriją Ispanijos pirmenybėse

basketnews.lt

Kai jau atrodė, kad Madrido „Real“ antrus metus iš eilės pasidabins Ispanijos lygos aukso medaliais, savo žodį tarė „Barcelona“.

Katalonijos klubas trečiajame mače namuose 78:77 (19:18, 15:22, 22:18, 22:19) patiesė Madrido „Real“ ir finalo serijos iki trijų pergalių rezultatą sušvelnino iki 1-2.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Facundo Campazzo smeigė tritaškį ir padidino „Real“ persvarą iki 6 taškų (77:71). Vis tik jau kitoje aikštelės pusėje Kyle‘as Kuricas atsakė tuo pačiu, o Thomas Heurtelis dar realizavo floaterį ir šeimininkų deficitas sumenko iki minimumo – 76:77.

Paskutinę sekundę Trey'us Thompkinsas turėjo realią galimybę išplęšti pergalę svečiams, tačiau jo metimas iš po krepšio buvo netaiklus ir katalonai pratęsė finalo seriją ben iki penktadienio.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 21 (6/7 dvit.), Chrisas Singletonas 12 (6 atk. kam.), Ante Tomičius 11, Kyle‘as Kuricas 10 (2/2 trit.).

„Real“: Trey Thompkinsas (4/8 trit.) ir Facundo Campazzo (3/4 dvit., 2/3 trit.) po 18, Rudy Fernandezas 12 (3/5 trit.), Jaycee Carrollas 10.