Be Davieso likusi „Lakers“ pralaimėjo išgyvenimo rungtynes

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) šį sezoną turės naujus čempionus. Praėjusio sezono čempionai išgyvenimo mače, Los Andžele 100:113 (14:36, 27:26, 27:35, 24:24) neprilygo Finikso „Suns“ krepšininkams ir baigė kovas dėl titulo šiame sezone.

„Lakers“ rungtynes pradėjo labai blankiai. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Suns“ įgijo dviženklį pranašumą, o antrajame ketvirtyje vienu metu svečiai buvo įgiję net 29 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos „Lakers“ dar bandė sugrąžinti rungtynėse intrigą, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Suns“ krepšininkai neleido šeimininkams per daug priartėti ir triumfuodami serijoje 4-2 žengė į kitą etapą.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai pasirodė Devinas Bookeris, kuris per 46 minutes pelnė 47 taškus (8/10 trit., 7/12 dvit., 9/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose žibėjo LeBronas Jamesas, kuris per į „Suns“ krepšį sumetė 29 taškus (3/10 trit., 8/16 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo pirmas kartas, kai LeBronas Jamesas neperžengė aštuntfinalio barjero.

„Lakers“ ekipai rungtynėse padėti nesugebėjo ir po traumos grįžęs Anthony Davisas, kuris pirmajame ketvirtyje ant parketo praleido vos 5 minutes ir dėl atsinaujinusios traumos buvo pasodintas ant atsarginių žaidėjų suolelio bei aikštelėje daugiau nebepasirodė.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29, Dennisas Schroderis 20, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 19, Talenas Hortonas-Tuckeris ir Wesley Matthewsas po 12.

„Suns“: Devinas Bookeris 47, Jae Crowderis 18, Mikalas Bridgesas ir Cameronas Johnsonas po 10.