Bertomeu traukiasi iš Eurolygos prezidento posto

Eurolygos valdyboje prasidėjo didžiuliai pokyčiai. 11 klubu turinčių ilgalaikius Eurolygos kontraktus nuo šiol yra paskirti valdybos direktoriais ir lygos valdyme užims didesnį vaidmenį. Maža to, susitikime visi klubai vieningai nubalsavo ir iš Eurolygos prezidento posto nušalino Jordi Bertomeu.

Jordi Bertomeu Eurolygai vadovavo 20 pastarųjų metų. Vis tik, Bertomeu iš Eurolygos niekur nedings. Ispanas ir toliau organizacijoje užims atsakingas pareigas, tačiau jo atsakomybės ir įgaliojimai turės ženkliai mažesnę vertę nei buvo iki šiol.

11 A licenciją turinčių klubų paskyrimas valdybos direktoriais atitinka klubų reikalavimą įsitraukti į verslą. Visi šie klubai nuo šiol galės bendrai spręsti ir tvarkyti kolektyvinį turtą, o nuo šiol nebėra svarbu kokią poziciją išsako Eurolygos prezidentas.

Šie 11 klubu yra „Anadolu Efes“ , „Barcelona“, „ Baskonia“ , CSKA , „ Fenerbahče“, „Maccabi“ , „Olimpia“ , „ Olympiacos“, „Panathinaikos“ , „Real“ ir „ Žalgiris“ .

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts