Broliai Lavrinovičiai padėjo iškovoti dar vieną pergalę „Royals“ ekipai

Dvyniai broliai Lavrinovičiai padėjo iškovoti savo atstovaujamai komandai dar vieną pergalę. Šį kartą Londono „Royals“ (2-0) namuose įveikė „Lions“ (0-2) komandą, kuri taip pat iš to paties miesto.

Galutinis rezultatas 92:77 (21:13, 23:21, 24:29, 24:14) mūsiškių naudai, kurie prie šios pergalės vėl prisidėjo skirtingai.

D.Lavrinovičius per 21 minutę surinko 11 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), jis taip atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau tiek pat kartų prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

K.Lavrinovičius rungtyniavo mažiau ir per 7 minutes įmetė vos 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/2 baudų metimai), jis taip sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas ir pasirodymą baigė su 2 naudingumo balais.