Ch. Collinso vedamas „Nevėžis“ sugebėjo palaužti uteniškius

lkl.lt

Kėdainių „Nevėžio“ (4/14) komanda siekia pakilti iš žemiausių pozicijų „Betsafe–LKL“ ir namuose 97:93 (27:21, 26:22, 21:30, 23:20) palaužė Utenos „Juventus“ (7/11) klubą.

Taip kėdainiškiai viena pergale atitrūko nuo paskutinėje vietoje esančių „Šiaulių“ (3/15).

„Nevėžis“ galingai pradėjo antrąjį kėlinį ir po atkarpos 14:2 turėjo solidų pranašumą – 41:25. Vis tik skirtumą mažinti uteniškiai ėmė tritaškiais, keturis pataikė puikiai žaidęs Gytis Radzevičius ir deficitas liko tik minimalus – 63:64.

Iki pat rungtynių pabaigos tęsėsi lygi kova. Komandos keitėsi tolimais metimais, o svarbų, likus pusantros minutės, pataikė Chauncey Collinsas, padidinęs „Nevėžio“ persvarą – 93:89. Karoliui Guščikui pataikius baudos metimą „Juventus“ turėjo 48 sekundes panaikinti 3 taškų deficitui, tačiau G. Radzevičius šįkart šovė netaikliai, o Adonte Parkeris priartino prie pergalės šeimininkus.

Nors Martinas Gebenas dar pataikė iš toli (93:95), po greitos pražangos A. Parkeris baudų metimais įtvirtino „Nevėžio“ pergalę.

Karjeros naudingiausias rungtynes sužaidė trys žaidėjai. Ch. Collinsas vedė į priekį „Nevėžį“: 24 taškai, 9 atkovoti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos ir 32 naudingumo balai per 32 minutes.

„Juventus“ gretose žibėjo Dovis Bičkauskis, per 36 minutes pelnęs 24 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų bei surinkęs 37 naudingumo balus.

Minėtas G. Radzevičius per 33 minutes surinko 19 taškų (4/5 trit.) ir 21 naudingumo balą.