„Crvena Zvezda“ tapo Adrijos lygos čempionais ir užsitikrino vietą kito sezono Eurolygoje

"Crvena Zvezda" tapo Adrijos lygos čempionais ir pateko į kitų metų Eurolygą

Belgrado „Crvena Zvezda“ Adrijos lygos finale rezultatu 67:60 (15:14, 18:14, 20:21, 14:11) įveikė Podgoricos „Budučnost“ ekipą bei iškovojo šalies čempionų titulą. Pergalė Adrijos lygoje garantavo Serbijos klubui vietą kito sezono Eurolygoje.

Kitų metų Eurolygos dalyvius į pergalę tempė Landry Nnoko. Pastarasis per 28 aikštelėje praleistas minutes į varžovų krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo net 12 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir į savo asmeninę bendroje įskaitoje įsirašė 28 naudingumo balus bei buvo išrinktas naudingiausiu finalo žaidėju (MVP). Taip pat reikėtų paminėti, kad Nnoko geriausiai talkino Jordanas Loydas, kuris pridėjo 15 taškų.

„Budučnost“ ekipoje geriausiai pasirodė, bet nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Justinas Cobbsas. Amerikietis per 24 aikštelėje praleistas minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei bendroje įskaitoje surinko net 26 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Landry Nnoko 17 (12 atk. kam.), Jordanas Loydas 15 (4 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 12 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Ognjenas Kuzmičius 8.

„Budučnost“: Justinas Cobbsas 21, Nikola Ivanovičius (8 rez. perd.), Luka Mitrovičius (9 atk. kam.) ir Zoranas Nikoličius po 8.