D. Green’as ne tik liko nesuprastas, bet ir suspenduotas komandos, kritikos negailėjo ir komandos draugai (VIDEO)

NBA lygoje prieš keletą dienų įvyko rungtynės tarp vienų iš lyderių "Golden State Warrios" ir Los Andželio "Clippers", kurias laimėjo pastarieji po pratęsimo rezultatu 121:116 (34:30, 31:30, 26:20, 16:25, 15:10).

Visgi svarbiausias rungtynių momentas įvyko ketvirto kėlinio pabaigoje, kai likus vos keletai sekundžių rezultatas buvo lygus 106-106, o namų komanda surengė nesėkmingą ataką, ko sekoje kamuolį atkovojo Draymond'as Green'as ir nuskubėjo į puolimą. Visgi pats žaidėjas nutarė neduoti laisviems komandos draugams kamuolio ir pats jį persivarė per aikštę, tačiau metimo nesugebėjo atlikti ir prarado kamuolį.

Būtent po šio epizodo labiausiai supykęs buvo Kevinas Duranatas, kur negailėjo kritikos savo komandos draugui. Visa komanda buvo nusivyulusi tokiu sprendimu, o ir rungtynės buvo pralaimėtos.

D. Green'as nebuvo linkęs priimti komandos draugų ir K. Durant'o pastabų ir atsakė komandos draugams tuo pačiu ir prasidėjo ginčas. Visas ginčas buvo išspręstas po rungtynių su komandos vadovais, kurie nubaudė paskutinę ataką sugadinusi žaidėją pašalinimu iš komandos kelioms rungtynėms.

Žaidėjai taip pat negailėjo jam pastabų, o internete jis susilaukė pašaipų bei neigiamų žinučių per "Twitter" platformą.

Be jo "GSW" komanda žaidė kur kas geriau ir jau nugalėjo Atlantos "Hawks" komandą.