D. Motiejūno galingo žaidimo pergalei neužteko

Šandongo „Dragons“ ekipa po atkaklios kovos buvo priversta 104:110 nusileisti Hangdžou „Lions“ krepšininkams.

Donatas Motiejūnas jau antras rungtynes iš eilės buvo arti dvigubo-dvigubo dublio. Praėjusiame mače aukštaūgis pelnė 27 taškus ir atkovojo 18 kamuolių.

Šį kartą aukštaūgis aikštėje iš viso praleido 36 minutes ir per jas pelnė 25 taškus (11/18 dvit., 0/3 trit., 3/8 baud.), atkovojo net 19 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, keturiskart suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Tiesa, lietuvis paskutines rungtynių minutes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Šiose rungtynėse į aikštę sugrįžo Ty Lawsonas, bet jis per 35 minutes pelnė tik 10 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Už D. Motiejūną „Dragons“ komandoje rezultatyviau žaidė tik Dingas Yanyuhangas pelnęs 29 taškus.

Varžovų gretose išsiskyrė Hu Jinqiu pelnęs 30 taškų ir sugriebęs 14 kamuolių. Puikiai europiečiams žinomas Ioannis Bourousis pelnė 12 taškų ir atkovojo 16 kamuolių.