D. Sabonio ir J. Valančiūno galingi pasirodymai padėjo ekipoms iškovoti pergales, „Raptors“ stovykloje – neramumas dėl K. Lowry traumos (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa, tik po pratęsimo, 114:113 sugebėjo palaužti Bruklino „Nets“ ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Šiose rungtynėse puikiai atrodė Jonas Valančiūnas, kuris sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių. Vidurio puolėjas per 26 minutes pelnė 21 tašką (8/13 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Tai yra antros rungtynes iš eilės kai lietuvis pelno bent 20 taškų.

Dar ketvirtajame kėlinyje po J. Valančiūno dvitaškio „Raptors“ pirmavo 10 taškų skirtumu (96:86), tačiau per likusį laiką „Nets“ smeigė 5 tritaškius, o likus 9 sekundėms Alleno Crabbe‘o dvitaškis išplėšė pratęsimą.

Vis dėlto, pratęsime geriau atrodė „Raptors“, o likus 26 sekundėms DeMaras DeRozanas pelnė du taškus su pražanga ir tai buvo pergalingas Toronto komandos epizodas.

Nepaisant pergalės, Kanados klubo stovykloje vyrauja nemaloni nuotaika, kadangi pratęsimo metu kovodamas dėl kamuolio Kyle‘as Lowry skaudžiai parkrito ant parketo. Nugarą susižeidęs gynėjas aikštę paliko tik su komandos draugų pagalbą, o kuriam laikui jis iškrito iš rikiuotės – neaišku.

„Nets“ ekipoje rezultatyviausias buvo Spenceris Dinwiddie su 31 tašku (8 rez. perd.), A. Crabbe‘as pridėjo 20 (4/6 trit.), Rande-Hollisas Jeffersonas (17 atk. kam.) ir Jarrettas Allenas pridėjo po 14.

„Raptors“ ekipoje D. DeRozanas pelnė 35 taškus, J. Valančiūnas 21, K. Lowry 18 (11 rez. perd.), o Serge‘as Ibaka 11 (12 atk. kam., 6 blk.).

Tuo metu Indianos „Pacers“ ekipa, kiek lengviau, 109:96 palaužė Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Prie pergalės itin svariai prisidėjo ir puikią formą pradėjęs demonstruoti Domantas Sabonis. Lietuvis per 24 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

D. Sabonis per pastarąsias tris rungtynes renka net po 20,3 taško ir iš žaidimo meta bet 73% tikslumu.

Rungtynių pabaigoje D. Sabonis nesėkmingai nusileido ant parketo ir susižeidė kairės rankos riešą, o likus 3 minutėms buvo pakeistas ir į aikštę nebegrįžo. Pats krepšininkas teigė, kad šaldymas ledu yra tai tik atsargumo priemonės.

„Pacers“ ekipoje D. Sabonis su 17 taškų ir buvo rezultatyviausias, Victoras Oladipo, Mylesas Turneris ir Thaddeusas Youngas (8 atk. kam.) pelnė po 15, Bojanas Bogdanovičius ir Darrenas Collisonas pridėjo po 11.

„Bucks“ ekipoje rezultatyviausias buvo Khrisas Middletonas us 19 taškų, Giannis Antetoukounmpo pelnė tik 17, Johnas Hensonas ir Malcolmas Brogdonas pridėjo po 12, o Ericas Bledsoe ir Sterlingas Brownas po 11.