D. Sabonio puikus žaidimas atvedė „Pacers“ į dar vieną pergalę

NBA lygoje rungtyniaujančiam lietuviui vėl pavyko surengti puikų pasirodymą ir padėti komandai iškovoti pergalę. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (5-4) pranoko Detroito „Pistons“ (4-6) rezultatu 112:106 (27:35, 30:18, 28:19, 27:34).

Rungtynės nebuvo lengvos Indianos krepšininkams, o po pirmo kėlinio jie turėjo 8 taškų deficitą. Visgi, antrasis ketvirtis ir puikus žaidimas po ilgosios pertraukos leido ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti. Lemiamoje rungtynių dalyje pavyko atsilaikyti prieš „Pistons“ puolimą ir iškovoti pergalę.

D. Sabonis per 39 minutės pelnė 17 taškų (6/12 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų metimų), jis taip pat atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą.

Jam talkino T.J.Warrenas ir T.J.McConnellis, kurie surinko po 17 taškų.

Pralaimėtojų gretose Luke‘as Kennardas surinko 29 taškus, Langstonas Galloway‘us 19.