D. Sabonis buvo blankus, o „Warriors“ sutriuškino „Pacers“ (VIDEO)

NBA lygoje vieno iš lietuvio ekipa patyrė triuškinamą pralaimėjimą savo arenoje, o mūsiškis nerado gero žaidimo. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" ekipa namuose turėjo pripažinti pralaimėjimą prieš Oklando "Golden State Warriors" rezultatu 100-132 (22:40, 26:29, 31:32, 21:31).

Jau pirmame kėlinye lietuvio komanda leido svečiams pelnyti 40 taškų ir susikurti dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką pavyko stabilizuoti gynybą, tačiau varžovai vis tiek padidino pranašumą. Antroje rungtynių dalyje sitaucija pernelyg nesikeitė ir teko pripažinti triuškinamą čempionų pergalę.

D. Sabonis žaidė 20 minučių ir pelnė 6 taškus (3/8 dvitaškiai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles.

"Pacers": Mylesas Turneras 16, Bojanas Bogdanovičius 15, Darrenas Collisonas 13.

"Warriors": Stephenas Curry 26, DeMarcusas Cousinsas 22, Kevinas Durantas 16.