D. Sabonis geriausiai kovojo dėl kamuolių, tačiau „Pacers“ liko sutriuškinti NBA čempionų (VIDEO)

NBA lygoje vienas iš Lietuvių patyrė triuškanamą pralaimėjimą šios nakties rungtynėse prieš NBA čempionus. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (44-29) nepajėgė svečiuose pasipriešinti Oklando "Golden State Warriors" (49-22) ir pralaimėjo rezultatu 89-112 (19:19, 24:34, 19:35, 27:24).

Dar pirmame kėlinyje abi komandos sužaidė lygiai, tačiau prieš einant į ilgąją pertrauką namų komandą turėjo dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių dalyje NBA praeitų metų nugalėtojai dar labiau padidino atotrūkį, kuri tik truputi pavyko sušvelninti paskutiniame ketvirtyje.

D. Sabonis per 23 minutes pelnė vos 5 taškus (2/9 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), tačiau jis atkovojo 12 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Tyreke Evansas su 20 taškų.

Nugalėtojų gretose DeMarcus Cousins surinko 19, dar 18 pridėjo Klay Thompsonas.