D. Sabonis ir „Pacers“ neatsilaikė prieš geriausias sezono rungtynes sužaidusio J. Hardeno „Rockets“

Čiurnos skausmus sekmadienį jautęs Domantas Sabonis vis tik žengė ant parketo Hjustone, tačiau jis ir jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (8-6) strigo.

Lietuvio komanda svečiuose 103:115 (31:32, 23:44, 27:26, 22:13) klupo kovoje su „Rockets“ (5-7) klubu.

Sabonis rungtynių išvakarėse, kaip pranešama, jautė čiurnos skausmus ir jo statusas prieš mačą nebuvo aiškus. Tiesa, puolėjas iš Lietuvos visgi sužaidė ir pakilęs nuo suolelio per 22 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 3/6 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, 4 kartus suklydo ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sabonį ribojo, ne tik skausmai, bet ir pražangos – antrajame kėlinyje Nate'as McMillanas jį sodino dėl ankstyvai renkamų nuobaudų, kai tada greitai prasižengė jau trečiąjį kartą.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (9 rez. perd.), Chrisas Paulas 26, Clintas Capela 18, P.J. Tuckeris 12.

„Pacers“: Victoras Oladipo 22 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 20, Thaddeusas Younas ir Darrenas Collisonas po 13, Domantas Sabonis 11.