D. Sabonis vėl buvo nesustabdomas ir surinko dvigubą dublį – „Pacers“ krito prieš „Rockets“

Dar vieną puikų pasirodymą NBA lygoje surengė Domantas Sabonis, kuris pasižymėjo dvigubu dumbliu, tačiau Indianos „Pacers“ (7-5) vis tiek turėjo pripažinti Hiustono „Rockets“ (9-3) pranašumą rezultatu 102:111 (22:26, 27:28, 30:26, 23:31).

Rungtynės buvo atkaklios ir kovingos, o mūsiškio ekipa neleido varžovams lengvai iškovoti pergalę. Pirmus du kėlinius nedideliu skirtumu laimėjo „Rockets“ krepšininkai, tačiau po ilgosios pertraukos pavyko beveik visiškai panaikinti deficitą. Tiesa, lemiamas ketvirtis visiškai nesusiklostė ir pergalę iškovojo varžovai.

D.Sabonis vėl rungtyniavo naudingiausiai ir buvo lyderis, kuris per 36 minutes pelnė 18 taškų (6/12 dvitaškiai, 6/8 baudų metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Jamesas Hardenas 44, kuris atvedė komandą į pergalę.