D. Sabonis vėl per žingsnį buvo nuo trigubo dublio – „Pacers“ šventė pergalę

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio ekipa, o mūsiškis buvo arti trigubo dublio. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (36-24) rezultatu 113:104 (30:31, 26:27, 30:28, 27:18) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (17-43) ekipą.

Susitikimas nebuvo lengviausias, o abi komandos keturis kėlinius žaidė lygiai ir nei viena nesugebėjo pakankamai atitrūkti. Visa kova tęsėsi iki pabaigos ir tik tuomet „Pacers“ krepšininkai sugebėjo įsitvirtinti bei pasiekti pergalę.

Lietuvis per 42 minutes pelnė 18 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus prasižengė.

T. J. Warrenas prie pergalės pridėjo 30 taškų, M. Brogdonas 22.

Pralaimėtojų gretose A. Drummondas pelnė 27 taškus, K. Love'as 20.