D. Sabonis vėl surinko dvigubą dublį – „Pacers“ pranoko „Hornets“

NBA lygoje eilinį dvigubą dublį surinko Lietuvos krepšininkas, kuris taip pat padėjo komandai pasiekti pergalę. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (23-14) ekipa nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (15-24) rezultatu 115:104 (27:29, 15:15, 37:21, 36:39).

Rungtynės buvo permainingos ir per pirmus du kėlinius abi komandos turėjo progą pirmauti, tačiau iš pradžių nei viena neišlaikė pranašumo. Visgi, antroje rungtynių dalyje viską į savo rankas perėmė „Pacers“, kurie išsiveržė į priekį ir nepaleido pranašumo.

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, taip pat perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą ir pats gavo bloką.

Rezultatyviausias komandoje buvo T. J. Warrenas su 36 taškais.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų surinko T. Rozieris 28, dar 22 pridėjo D. Grahamas.