D. Sabonis fiksavo naujus rekordus – „Pacers“ pasiekė pergalę

Lietuvis atstovaujantis NBA ekipą dar kartą surengė puikų pasirodymą, kurio dėka jo komanda pasiekė pergalę. Indianos „Pacers“ (2-3) rezultatu 102:95 (19:26, 23:11, 26:24, 34:34) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (2-3).

Susitikimas buvo banguotas ir abi komandos turėjo galimybę pirmauti. Visgi, po pirmo kėlinio, kuris „Pacers“ susiklostė ne taip sėkmingai, jie sugebėjo atsigauti prieš ilgąją pertrauką išsiveržti į priekį. Antroji rungtynių dalis klostėsi tolygiai, tačiau mūsiškio ekipai pavyko išlaikyti pranašumą.

Domantas Sabonis per 37 minutes pelnė 18 taškų (9/15 dvitaškiai), sugriebė 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Iki šiol asmeninis atkovotų kamuolių rekordas buvo 16.