E. Bendžiaus komanda apvogta Čekijoje

Miro Bilanas ir Gianmarco Pozzecco

Sasario „Dinamo“ ekipai, kuriai atstovauja ir Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės puolėjas Eimantas Bendžius, itin nenusisekė kelionė į Čekijos miestą Nimburką. Italų klubas FIBA Čempionų lygos mače paskutinėmis sekundėmis 89:90 nusileido vietos CEZ ekipai, taip patirdamas jau antrąjį pralaimėjimą L grupėje ir tokiu būdu komplikuodamas savo šansus patekti į kitą turnyro etapą.

Nors lietuvis į šį išvykos mačą nevyko dėl kelio traumos, pralaimėjimas nebuvo vienintelė neganda, kurį kovo 9 dienos vakare svečioje šalyje patyrė „Dinamo“. Po rungtynių grįžę į rūbinę, krepšininkai pastebėjo, kad rungtynių metu į ją buvo išsilaužta ir iš sportinių krepšių pavogti visi juose rasti grynieji.

„Puiki organizacija ir svetingumas Nimburke. Per mūsų mačą Čempionų lygoje kažkas įsilaužė į rūbinę ir atidarė visus krepšius bei susirinko visus grynuosius pinigus. „Juokinga“, kad šioje šalyje dėl COVID-19 ribojimų viskas yra uždaryta ir niekur negalima nueiti, arenoje buvo tik apie 60 žmonių ir vis tiek nutinka toks mėšlas. „Labos“ nakties!“ – socialiniuose tinkluose apmaudą liejo Sasario komandos vidurio puolėjas iš Kroatijos Miro Bilanas.

Spaudos konferencijoje po rungtynių siautėjo ir „Dinamo“ vairininkas Gianmarco Pozzecco, kaltinęs teisėjus nekompetentingu darbu mačo pabaigoje.

„Mano vaikinai į rungtynes keliavo 25 valandas. Tai yra nesąžininga. Mes nenusipelnėme pralaimėti. Tai yra nesąžininga“, – įtūžį prieš žurnalistus liejo emocingasis G. Pozzecco.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts