Eurolyga gyvai: CSKA – „Žalgiris“

Šiandien, 2021 metų sausio 13 dieną, minint Lietuvos laisvės gynėjų dienos 30-ąsias metines, ginklus surems seni varžovai – Maskvos CSKA ir Kauno „Žalgiris“. Rungtynės prasidės 19:00 Lietuvos laiku, jos vyks CSKA namų arenoje „Megasport“.

Maskvos CSKA turėjo įspūdingą 12 pergalių seriją iki praėjusios savaitės rungtynių Vitorijoje, kuriose 93:95 nusileido vietos „Baskonia“. Per pirmas penkerias rungtynes tris nesėkmes patyrę kariai sezono pradžioje neatrodė kaip nesustabdomas krepšinio pergalių garvežys, tačiau vėliau nuolat gerino žaidimą, o keletą pergalių rungtynių paskutinėmis akimirkomis jiems nukalė išskirtinis Mike'o Jameso individualus meistriškumas.

Būtent šis įžaidėjas iš JAV ir yra faktinis CSKA lyderis, per Eurolygos rungtynes vidutiniškai pelnantis 20.5 taško. Jam puikiai talkina jo tautiečiai Willas Clyburnas ir Darunas Hillardas, Sakartvelo atstovas Tornike Shengelia, italas Danielis Hackettas.

Puolimas yra CSKA stiprybė, kadangi per rungtynes ekipa sumeta net po 85.2 taško, o minėti krepšininkai kartu sudėjus renka apie 70 procentų ekipos taškų. „Žalgirio“ laimei, D. Hackettas ir W. Clyburne'as šiandien savo komandai padėti negalės, kadangi gydosi traumas.

Maskvoje besisvečiuojantys kauniečiai šiuo metu turi ilgiausią Eurolygoje – 6 pergalių seriją. Komandoje puikus mikroklimatas, o sezono pradžioje dėl abejotinų taktinių sprendimų nemažai kritikuotas vyriausiasis treneris Martinas Schilleris jau apšilo kojas elitiniame žemyno turnyre ir vadovaudamas komandai atrodo vis tvirčiau.

„Žalgiris“ pasižymi solidžiu žaidimu tiek gynyboje, praleisdami į savo krepšį vos 77 taškus per susitikimą (4 geriausias Eurolygos rezultatas), tiek puolime (80.6 taško per mačą – 6 rezultatas). Nors faktiniais „Žalgirio“ vedliais derėtų vadinti prancūzą Joffrey Lauvergne bei Marių Grigonį, prie komandinės sėkmės prisideda daug daugiau žaidėjų nei CSKA klube.

Ar pavyks istorinės dienos kontekste įkasti istoriniams varžovams, ar vis tik sipresni bus raudonžvaigždžiai? Atsakymai – jau netrukus.

Rungtynių pradžia 19:00

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts