Fantastika: „Raptors“ ketvirtą kartą nugalėjo „Warriors“ ir tapo NBA čempionais

NBA finalo serija pasibaigė fanatiška baigtimi, kurioje buvo nukarūnuoti praeitų metų čempionai Oklando „Golden State Warriors“ krepšininkai. Šeštose serijos rungtynėse pergalę po atkaklios kovos pasiekė Toronto „Raptors“ ir pirmą kartą istorijoje iškovojo čempionų žiedus.

Paskutinių serijos rungtynių rezultatas 114:110 (33:32, 27:25, 26:31, 28:22) Kanados klubo naudai.

Jie seriją užbaigė rezultatu 4-2.

Rungtynės buvo atkaklios ir abi komandos kovojo dėl pergalės iš visų įmanomų jėgų. Pirmus du kėlinius laimėjo svečiuose žaidę „Raptors“, tačiau jau po ilgosios pertraukos sėkmingiau pasirodė namai. Visgi paskutinis kėlinys nors iš pradžių klostėsi taškas į tašką, vėliau buvo laimėtas serijos nugalėtojų.

Rezultatyviausias naujų čempionų gretose buvo Kyle‘as Lowry ir Pascalis Siakamas, kurie pelnė po 26 taškus, Kawhi Leonardas su Fredu VanVleetu pridėjo po 22.

Pralaimėtojų gretose Klay‘us Thompsonas surinko 30 taškų, Andre Iguodala 22, Stephenas Curry 21.

Tai buvo pirmoji finalo serija Torontui ir pirmas titulas.