Fantastiškai žaidęs D. Sabonis tapo nakties lyderiu pagal atkovotus kamuolius, o „Pacers“ vėl laimėjo (VIDEO)

Už Atlanto žaidžiantis lietuvis turėjo eilinį puikų pasirodymą ir dar labiau pademonstravo savo sugebėjimus. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (13/8) komandą iškovojo sunkią pergalę svečiuose prieš Finikso "Suns" (4/16) ekipą rezultatu 104-109 (26:26, 28:35, 23:20, 27:28).

Visus keturis kėlinius komandos žaidė apylygiai, tačiau Indianos krepšininkai vis vienu žingsniu buvo pergalės. Mūsiškis šiose rungtynėse pasirodė įspūdingai ir per 23 minutes surinko 21 tašką (7/14 dvitaškių, 7/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau prarado 2, bei kartą prasižengė.

Beje pagal atkovotus kamuolius mūsų tautietis pirmas iš visų šio vakaro rungtynių.

Tiek pat taškų pridėjo Doug McDermott ir abu žaidėjai vedė "Pacers" į pergalę.

Pralaimėtojų gretose T.J. Warren surinko 25, Devin'as Booker'is 20 taškų.