Fantastiškas D. Sabonio žaidimas atvedė į pergalę „Pacers“ – trūko nedaug iki trigubo dublio

NBA lygoje ir toliau puikią formą demonstruoja Lietuvos atstovas, kuris savo ekipai padėjo iškovoti dar vieną pergalę. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (6-4) išvykoje palaužė Orlando „Magic“ (3-7) krepšininkus rezultatu 109:102 (29:33, 22:27, 30:17, 28:25).

Pirmieji du kėliniai nebuvo sėkmingi mūsiškio ekipai, kuri prieš ilgąją pertrauką turėjo beveik dviženklį deficitą. Visgi, sėkmingai pavyko sužaisti antrąją rungtynių pusę, o trečiame kėlinyje ne tik panaikinti atsilikimą, bet ir išsiveržti į priekį.

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 21 (0/2 tritaškiai) tašką, atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo ir perėmė po kamuolį.

Jam talkino Malcolmas Brogdonas ir T. J. Warrenas, kurių sąskaitoje po 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose Evanas Fournieris buvo rezultatyviausias su 22 taškais.