„Fenerbahče“ Eurolygoje pasiekė aštuntąją pergalę paeiliui

Stambulo „Fenerbahče“ stipriausiame senojo žemyno turnyre iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę (13-10).

Igorio Kokoskovo auklėtiniai išvykos rungtynėse 107:76 (23:22, 30:22, 30:13, 24:19) nesunkiai susidorojo su paskutinėje pozicijoje esančia Maskvos srities „Chimki“ (2-21) ir pasiekė aštuntąją pergalę iš eilės.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką, o į antrąjį kėlinį „Fenerbahče“ žengė turėdama vos vieno taško pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje E. Voronovas pataikė dvitaškį, o Janis Timma smeigė tritaškį ir šeimininkai išsiveržė į priekį 5 taškais. Įpusėjus kėliniui A. Švedas ir toliau nesėkmingai atakavo iš trijų taškų zonos, o tuo pasinaudodami svečiai į ilgąją pertrauką išsinešė 9 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos „Fenerbahče“ visiškai ėmė dominuoti aikštelėje ir vien per trečiąjį kėlinį pelnė 30 taškų. Paskutiniame kėlinyje „Chimki“ dar bandė kabintis į žaidimą, tačiau „Fenerbahče“ ir toliau didino savo persvarą bei šventė dar vieną įspūdingą pergalę Eurolygoje.

Nugalėtojus į pergalė vedė N. De Colo, kuris per 21 minutę pelnė 18 taškų (2/2 trit., 5/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Chimki“ gretose labiausiai išsiskyrė A. Švedas, kuris per 36 minutes pelnė 29 taškus (5/17 trit., 6/9 dvit., 2/2 baud.). atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Edgaras Ulanovas rungtynes pradėjo starto penkete. Lietuvis per 13 žaidimo minučių pelnė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud.).

„Fenerbahče“: Nando De Colo 18, Lorenzo Brownas 17, Janas Vesely 15, Dyshawnas Pierre’as ir Marko Guduričius po 14,

„Chimki“: Aleksejus Švedas 29, Jevgenijus Voronovas 11, Errickas McCollumas 9, Vladislavas Šarapovas 8.