FIBA Čempionų lygoje: triuškinamas „Neptūno“ pralaimėjimas prieš „PAOK“

Trečiadienį į priešpaskutinę FIBA Čempionų lygos pirmojo etapo akistatą stojo Klaipėdos „Neptūnas“.

Po tragiškai sužaisto antrojo kėlinio klaipėdiečiai turėjo pripažinti užtikrintą „PAOK“ pergalę – 70:91.

Pirmajame kėlinyje „Neptūnas“ lygiai kovojo su varžovais ir po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė vos trys taškai (16:19). Viskas pasikeitė antrajame kėlinyje, kurį varžovai pradėjo spurtu 9:0, po kurio jie įgijo dviženklį pranašumą (16:28).

Antrajame kėlinyje varžovai ir toliau didino savo persvarą, o sužaidus 20 minučių jie turėjo jau 26 taškų pranašumą (32:58).

Po ilgosios pertraukos vaizdo aikštėje pakeisti svečiams nepavyko – „PAOK“ ir toliau kontroliavo rungtynes ir likus žaisti dvi minutes komandas skyrė net 31 taškas. Nors „Neptūnas“ ir baigė mačą pelnydamas dešimt taškų iš eilės, klaipėdiečiai turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„PAOK“: P. Goss Jr 29, V. Charalampopoulos 16, L. Chrysikopoulos 15, A. Koniaris 11.

„Neptūnas“: R. Seibutis ir V. Šulskis po 10.