Grigonis apsilankė Rusijos šiaurėje, pelnė pirmus taškus

Grigonis debiutavo draugiškame mače

Maskvos CSKA krepšinio klubas atidavė duoklę savo ilgamečiams remėjams – bendrovei iš Norilsko „Nornickel“. Ši viena didžiausių pasaulyje metalurgijos pramonės gigančių yra vienas pagrindinių veiksnių, kodėl CSKA eilę metų yra vienas turtingiausių ir pajėgiausių Europos klubų.

Krepšininkai ne tik lankėsi kasyklose, bet kartu ir atkeliavo savo buvimu pagerbti naujai Norilske išdygusios „Aika“ arenos. Ta proga buvo net surengtos rungtynės tarp raudonarmiečių bei iš Norilsko mėgėjų sudarytos vietos krepšinio komandos.

CSKA laimėjo rungtynes didesniu skirtumu nei šeimininkai surinko taškų – 142:70. Pirmus taškus su CSKA apranga pelnė ir kaunietis Marius Grigonis, taikliu dvitaškiu pasižymėjęs jau antrąją susitikimo minutę, o vėliau toliau rinko taškus bei rezultayvius perdavimus. Tiesa, tikslus jo pelnytų taškų ir komandos draugams adresuotų rezultatyvių perdavimų skaičius lieka neaiškus, kadangi šiame mače oficialus rungtynių protokolas nebuvo pildomas dėl savaime suprantamų priežasčių.

Ant parketo Norilske pasirodė visi CSKA krepšininkai, išskyrus Joelį Bolomboy'ų, Andrejų Lopatiną, Willą Clyburną bei Danielį Hackettą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts