Į kovą dėl Jokubaičio jungiasi dar vienas Eurolygos gigantas

Kauno „Žalgirio“ jaunasis talentas atsidūrė dar vieno Eurolygos grando akiratyje. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad prie Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos „Barcelona“ ekipos kovoje dėl lietuvio įsitraukė ir Maskvos CSKA klubas.

Kaip rašoma Ispanijos naujienų portale, nors Rokas Jokubaitis ir buvo susitaręs su „Barcelona“ klubu dėl perėjimo detalių, vis tik parašai dar nėra padėti. Pranešama, kad sutarties pasirašymas užstrigo dėl finansinių detalių, nes „Barcelona“ Kauno „Žalgiriui“ už Roką Jokubaitį siekia sumokėti tik dalį išpirkos sumos.

„Mundo Deportivo“ portalas praneša, kad tokia padėtimi pasinaudojusi Maskvos CSKA ekipa tikisi už Lietuvos talentą iš karto sumokėti 350 tūkst. eurų siekiančią išpirką, o pačiam Rokui Jokubaičiui pasiūlyti solidų kontraktą.

Tai nėra vienintelis žalgirietis CSKA akiratyje. Maskvos klubas šią vasarą tikisi prisivilioti „Žalgirio“ lyderį Marių Grigonį apie kurio perėjimą į CSKA klubą kalbama dar nuo pavasario.

https://www.instagram.com/p/CPdcWTUjNd3/
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts