Ispanijoje „Barcelona“ ekipos pergalė pusšimčiu taškų

Ispanijos ACB lygoje „Barcelona“ ekipa pratęsė pergalių seriją. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 109:58 (21:21, 33:4, 23:22, 32:11) sutriuškino „Real Betis“ krepšininkus ir iškovojo didžiausią pergalę šiame sezone.

„Barcelona“ jau pirmajame kėlinyje dominavo ir turėjo dviženklį pranašumą, tačiau šeimininkai kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą. Vis tik, antrajame kėlinyje absoliučiai dominavo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai, kurie susikrovė beveik 30 taškų pranašumą. Po ilgosios sugrįžusi „Barcelona“ ir toliau aktyviai atakavo šeimininkų krepšį ir iškovojo pergalę 51 taško persvara.

Nugalėtojus į pergalę vedė Alexas Abrinesas, kuris per 26 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (4/5 trit., 3/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Real Betis“: Jerome‘as Jordanas 16, Nickas Spiresas 9, Jerome‘as Randle‘as, Youssou Ndoye ir T.J. Campbellas po 8.

Barcelona“: Alexas Abrinesas 20, Victoras Claveras 14, Kyle‘as Kuricas 12, Leandro Bolmaro 10.