Istorija: „Žalgiris“ po pratęsimo pirmą kartą išvykoje įveikė „Panathinaikos“

Penktadienį vakare ketvirtose Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse Kauno "Žalgiris" lankėsi Atėnuose. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po dramatiškos kovos 87:83 (20:13, 24:20, 14:18, 18:25, 11:7) pranoko vietos "Panathinaikos".

Žalgiriečiai itin galingai pradėjo susitikimą ir pirmavo visus tris kėlinius. Rungtynes itin aktyviai pradėjo Brandonas Daviesas, prieš kurį nepavyko apsiginti nė vienam šeimininkų aukštaūgiui.

Antrajame kėlinyje "Žalgiris" trumpam turėjo įgijęs net 17 taškų pranašumą, tačiau savo žiūrovų palaikomi "Pao" krepšininkai nepalūžo ir į pertrauką nužygiavo su -11.

Trečiajame kėlinyje "Žalgirio" pranašumas pradėjo tirpti – varžovai po pertraukos pradėjo itin agresyviai žaisti tiek gynyboje, tiek ir puolime.

Ketvirtajame kėlinyje "Pao" sumetė 25 taškus ir sugebėjo kovą nukelti į pratęsimo. Jame kur kas geriau sekėsi Šaro kariaunai – ji per 5 minutes sumetė 11 taškų ir laimėjo susitikimą 4 taškų pranašumu.

Tai buvo pirmoji "Žalgirio" pergalė žaidžiant Atėnuose prieš "Panathinaikos". Iki šiol kauniečiai buvo pralaimėję visas dešimt rungtynių.

Daugiausiai nugalėtojų gretose sumetė B. Daviesas – 18 taškų. Itin aktyviai varžovų aikštės pusėje šį kartą žaidė Thomasas Walkupas – 14 taškų.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 18, Thomasas Walkupas 14, Aaronas White'as 13 (8 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 11, Nate'as Woltersas 10 (3/12 metimai, 9 atk. kam.)

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 22 (3/10 trit.), Keithas Langfordas 13, Jamesas Gistas 9.