Istorinis „Bulls“ ekipos pralaimėjimas

Skaudus "Bulls" ekipos pralaimėjimas

Tai kas įvyko šeštadienio akistatoje tarp Čikagos „Bulls“ ir namuose rungtyniavusių Oklahomos „Thunder“ krepšininkų yra blaiviu protu nesuvokiama. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti mažiau nei 2 minutes „Bulls“ krepšininkai dar turėjo dviženklę persvarą, tačiau pergalės pasiekti jiems nepavyko.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1min 58sek. Billy Donovano auklėtiniai pirmavo rezultatu 118:108. Visai netrukus Oklahomos „Thunder ekipa surengė įspūdingą spurtą ir rezultatas tapo beveik lygus – 115:118. Likus žaisti 49,7 sekundės, komandos apsikeitė netaikliais metimais, tačiau jau kitoje „Thunder“ ekipos atakoje Gilgeous Alexanderis pelnė 2 taškus su pražanga ir išlygino rezultatą – 118:118. „Bulls“ lemiamai atakai dar turėjo 16,4 sekundės ir Donovanas paprašė minutės pertraukėlės. Vis tik Zacho LaVine‘o tritaškis skrido pro šalį ir veiksmas persikėlė į pratęsimą.

Per pridėtą rungtynių laiką kova vyko taškas į tašką, o užsivedusi Oklahomos komanda aikštelėje demonstravo puikų charakterį bei kontroliavo žaidimo eigą. Likus žaisti 5 sekundėms „Bulls“ gavo dar vieną šansą išsigelbėti. Vis dėlto LaVine‘o tritaškis paleistas per varžovų rankas vėl buvo netikslus ir finalinė sirena paskelbė istorinę „Thunder“ pergalę rezultatu 127:125.

Iki šio susitikimo komandos, kurios turėjo dviženklį deficitą likus mažiau nei 2 minutėms, pasiekė vos 1 pergalę ir patyrė 2930 pralaimėjimų.

Nugalėtojus į pergalę atvedė savo karjeros pasirodymą surengęs ir rungtynių žaidėjo titulą pelnęs Gilgeous Alexanderis. Krepšininkas į savo sąskaitą įsirašė 33 pelnytus taškus, 10 rezultatyvių perdavimų, 5 atkovotus kamuolius ir bendroje įskaitoje surinko net 37 naudingumo balus.