J. Hardenas atsigavo ir surengė šou – „Rockets“ laimėjo

NBA lygoje puikų pasirodymą surengė Hiustono „Rockets“ (2-1) atstovas Jamesas Hardenas, kuris namuose padėjo iškovoti pergalę prieš Oklahomos miesto „Thunder“ (1-3) ekipą rezultatu 116:112 (22:35, 30:27, 39:18, 25:32).

Rungtynes galingai pradėjo svečiai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą. Visgi, jau antrame ketvirtyje skirtumas šiek tiek aptirpo, o po ilgosios pertraukos į puolimą perėjo „Rockets“ krepšininkai. Sėkmingas prieš paskutinis kėlinys leido išsiveržti į priekį, o paskutinėje rungtynių dalyje beliko atsilaikyti.

J. Hardenas per 37 minutes pelnė 40 taškų (3/14 tritaškių) , atkovojo 3, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo po kartą. Jam su 21 tašku talkino Russellas Westbrookas.

Pralaimėtojų gretose Denisas Schroderis ir Shai Gilgeous-Alexander surinko po 22 taškus.