J. Valančiūnas žaidė puikiai ir pasižymėjo dvigubu dubliu prieš L. Jameso „Lakers“ (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis įgauna pagreitį po traumos ir komandos pakeitimo. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio "Grizzlies" (24-38) ekipa nugalėjo Lebrono Jameso vedama Los Andželo "Lakers" (29-31) komandą rezultatu 110-105 (34:31, 27:25, 26:25, 23:24).

Namuose žaidęs mūsų tautietis su komanda turėjo kaip reikiant pakovoti, kad atsilaikytų prieš B. Ingramą ir L. Jamesą. Pirmame ir antrame kėlinyje pavyko susikurti tik keletos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir abi komandos toliau žaidė artimą žaidimą, o per visą mačą lyderio role apsikeitė 13 kartų.

J. Valančiūnas per 25 minutes pelnė 20 taškų (8/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 5 kartus ir prasižengė 4.

Rezultatyviausias komandoje buvo Mike Conley su 30 taškų, Avery Bradley 15.

Pralaimėtojų gretose Brandonas Ingramas pelnė 32 taškus, L. Jamesas 24, o 22 pridėjo Kyle Kuzma.