J.Valančiūnas su „Raptors“ išsigelbėjo tik paskutinės sekundės metimu (VIDEO)

Šios nakties NBA rungtynėse netrūko dramatiškų kovų ir lemtingų metimų, o lietuvio atstovaujama Toronto "Raptors" (14/4) ekipa pasiekė dar vieną pergalę. Jonas Valančiūnas su savo komanda svečiuose nugalėjo Orlando "Magic" (9/9) krepšininkus rezultatu 91:93 (17:29, 20:18, 38:26, 16:20) ir įsirašė jau 14 pergalę šiame sezone.

Akistata klostėsi tikrai nelengvai mūsiškio komandai, nors pirmą kėlinį jį laimėjo dviženkliu skirtumu. Visgi namai nepasidavė ir kitus du kėlinius laimėjo ir visą kovą perkėlė į paskutinį rungtynių kėlinį. Rungtynių pabaigoje žaidimas "ėjo" taškas į tašką, o pergalę Kanados klubas iškovojo Danny Green'o dėka ir jo taikliu metimu.

Lietuvis šiame mače per 21 minutę surinko 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo bei 4 prasižengė.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Kawhi Leonard'as 18.

Pralaimėtojų gretose galingai pasirodė Evan'as Fournier'as su 27 taškais, tačiau nuo pralaimėjimo, tai neišgelbėjo.