J. Valančiūno dvigubas dublis nublanko prieš A. Daviso surinktų 40 taškų

Lietuvio atstovaujama NBA ekipa žengė į dar vieną akistatą, tačiau pastaroji nebuvo sėkminga. Memfio „Grizzlies“ (1-3) nusileido Los Andželo „Lakers“ (3-1) krepšininkams rezultatu 91:120 (32:27, 15:22, 20:39, 24:32).

Dar pirmame kėlinyje lietuvio ekipa turėjo susikūrusi dviženklį pranašumą, tačiau jo neišlaikė ir antrame ketvirtyje rezultatas tapo neigiamas. Po ilgosios pertraukos namų komanda pradėjo siausti ir susikūrė didesnį pranašumą nei 20 taškų, o paskutinėje rungtynių dalyje dar padidino atotrūkį.

Jonas Valančiūnas per 23 minutes surinko 14 taškų (0/2 tritaškiai) ir atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Ja Morantas su 16 taškų.

Nugalėtojų ekipoje tiesiog siautė Anthony Davisas, kuris pelnė 40 taškų per 31 minutę ir taip atkovojo 20 kamuolių.

Jam talkino LeBronas Jamesas su 23 taškais ir 8 rezultatyviais perdavimais.