Japonijoje – galingas Juliaus Juciko pasirodymas

Saltinis: basketnews.lt

Julius Jucikas rungtynėse prieš Kumamoto „Volters“ ekipą surinko galingą dvigubą dublį

Lietuvis pelnė 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir taip surinko 36 naudingumo balus

Krepšininkas į Japoniją persikėlė rugpjūtį
Praėjusią vasarą į Japonijos aukščiausios lygos antrąjį divizioną persikėlęs Julius Jucikas fiksuoja įspūdingą statistiką.

Pastarosiose rungtynėse su Kumamoto „Volters“ puolėjas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Aomorio „Watts“ ekipa šventė pergalę rezultatu 98:85.

Lietuvis pelnė 31 tašką (12/16 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 10 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir taip surinko 36 naudingumo balus.

Šį sezoną Jucikas fiksuoja aukštus statistinius rodiklius – per 29,4 minutes vidutiniškai pelno po 17,8 taško, atkovoja po 6,5 kamuolio ir atlieka po 1,9 rezultatyvaus perdavimo, taip rinkdamas po 14,5 naudingumo balo.

Rugpjūčio mėnesį 205 cm ūgio aukštaūgis buvo labai arti to, jog padėtų parašą ant kontrakto su Utenos „Juventus“, bet viską aukštyn kojomis apvertė dvigubai didesnį atlyginimą pasiūlęs Japonijos klubas.

Jucikas 2017-2018 m. sezoną Latvijos klube „Ventspils“ FIBA Čempionų lygoje vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 20 minučių, pelnydavo po 9,5 taško ir atkovodavo po 4 kamuolius.

Latvijos čempionate jis per 17 žaidimo minučių rinko po 10,8 taško bei sugriebė po 3,2 kamuolio, o jo atstovaujama „Ventspils“ sezoną užbaigė po trejų metų pertraukos susigrąžindama čempionų titulą iš Rygos VEF.