Jonavos komanda pirmą kartą istorijoje laimėjo „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes

Lygos debiutantai laimėjo pirmąsias LKL rungtynes

Jonavos sporto arenoje sekmadienio vakarą įvyko dar vienos „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynese, kuriose vietos ekipa be didesnio vargo susidorojo su Alytaus „Dzūkija“ ir į savo sąskaitą įsirašę pirmąją bei istorinę pergalę.

Ne gana to, jonaviškiai tai padarė su trenksmu. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje svečius iš Alytaus sutriuškino 22 taškais – 85:63 (20:11, 26:12, 22:24, 17:16).

Jonavos „CBet“ ekipa nuo varžovų pabėgo dar pirmojo kėlinio pabaigoje, kai surengė galingą spurtą ir laimėjo atkarpa rezultatu 18:5 bei įgijo dviženklį taškų pranašumą 27:13. Tiesa, Lietuvos krepšinio lygos debiutantai net nesiruošė sustoti ir dar iki ilgosios pertraukos pradėjo visišką svečių triuškinimą – 44:19.

Antrojoje rungtynių dalyje Alytaus ekipa ir toliau nesugebėjo rasti savojo žaidimo. Kelių link varžovų krepšio neradę  ir tik minimaliai sumažinę atsilikimą svečiai buvo priversti susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

„Cbet“: Kahlilas Thomasas 18 (7 atk. kam.), Evaldas Šaulys ir Lachlanas Andersonas (7 atk. kam.) po 11, Edvinas Šeškus ir Laimonas Kisielius po 9, Juanas Palaciosas 8 (9 atk. kam.).

„Dzūkija“: Aleksandras Aranitovičius ir Justas Furmanavičius (9 atk. kam.) po 10, Dylanas Frye 9, Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis ir Joshua Newkirkas po 8.