JV Naujajame Orleane sieks būti pavyzdžiu

Jonas Valančiūnas

Jonas Valančiūnas prisistatė Naujojo Orleano krepšinio publikai. Prieš prasidedant 2021-2022 metų NBA sezonui NBA klubai vienas o kito rengia spaudos konferencijas, o naujoji JV karjeros stotelė netapo išimtimi. Lietuvių vidurio puolėjas pirmą kartą karjeroje pasirodė su Pelicans“ marškinėliais ir davė interviu žiniasklaidai.

Kalbėdamas apie ateities viziją vilkint Naujojo orleano ekipos aprangą, barzdotas milžinas iš Pabaltijo buvo nusiteikęs gana optimistiškai.

Aš manau, kad mes esame tikrai pajėgi ir konkurencinga komanda – svarbiausia, susižaisti. Bet visi tikrai nori laimėti ir yra aukšto lygio žaidėjai. Galime būti sėkmingi, bet reikia daug dirbti. Ir svarbiausia įsisąmoninti, kad tai yra ne individualus, o komandinis sportas“, – mintimis dalijosi J. Valančiūnas.

29 metų uteniškis bus viena labiausiai patyrusių figūrų Naujajame Orleane, nes Pelicans“ klube daug jaunimo. Jis pripažino, kad yra pasirengęs būti vienu iš lyderių tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Tiesa, rūbinėje JV sakosi pirmu balsu komandai nevadovausiąs.

„Reikia būti pavyzdžiu aikštėje, patarti už jos ribų, kai to reikia. Na o rūbinėje lyderio savybėmis išsiskirs Garrettas Temple'as“, – 35-erių veteraną paminėjo lietuvių milžinas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts