K.Maskvytis pagaliau paskelbė pilną trenerių štabo sąrašą

K.Maskvytis pakelbė rinktinės trenerių štabo pavardęs

Naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės strategas Kazys Maskvytis pagaliau pristatė pilną trenerių sudėtį, su kuria kartu darbuosis artėjančiose kovose. Kartu su naujuoju vyriausiuoju treneriu darbuosis visiems gerai žinomas Kęstutis Kemzūra bei sparčiai aukštyn kylantis Giedrius Žibėnas.

Rinktinės trenerių štabo sudėtyje taip pat išvysime komandos vadovą Valdemarą Chomičiu, video skautą Tomą Rinkevičiu bei fizinio parengimo trenerį Deividą Rinkevičiu.

Atrodo, kad šiai minutei tai yra geriausia, ko Lietuva galėjo tikėtis. Visi sudėtyje esantys ekspertai savo karjerose pasiekė įspūdingų pasiekimų ir dabar suvienys jėgas tam, kad Lietuvos trispalvė ir vėl plevėsuotu tarp geriausiųjų.

Visiems gerai žinomas Kęstutis Kemzūra 2010 metais su Lietuvos krepšinio rinktine pasaulio čempionate iškovojo bronzos medalius ir toliau dirigavo šalies rinktinei iki pat 2012 metų. 2018 metais K.Kemzūrai teko garbė užimti asistento pareigas Davido Blatto trenerių štabe, kuomet pastarasis treniravo „Darušaka“ ekipą, o strategui nusprendus palikti ekipą kartu su juo persikėlė į Pirėjo „Olympiakos“ gretas bei vėliau ten pat užėmė vyriausiojo trenerio vietą.

G.Žibėno istorija truputį kitokia ir ne tokia įspūdingą, bet labai greitai kylanti į viršu. Dabartinis Vilniaus „Ryto“ vyriausiasis treneris yra tapęs Indonezijos šalies čempionu bei nuo 2016 metų dirbęs asistentu įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėse.

K.Maksvytis pasižymėjo pergalėmis su Lietuvos vaikinų jaunimo rinktinėmis – 2008 metais su U16 rinktine, 2010 metais su U18 rinktine, 2012 metais su U20 rinktine tapo Europos čempionu, su U19 rinktine 2011 metais pasidabino pasaulio čempionato aukso medaliais.

Primename, kad Kazio Maskvyčio debiutas vyriausiojo vyrų krepšinio rinktinės trenerio pareigose įvyks jau šių metų lapkričio 26d.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts