Ketvirtajame kėlinyje spurtavusi CSKA patiesė „Fenerbahče“

Trečiadienį Maskvos CSKA klubas Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo iškovodamas pirmąją pergalę. D. Itoudžio auklėtiniai namuose 93:79 (28:23, 25:21, 11:22, 25:7) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Rusijos klubas beveik visą pirmąjį kėlinį pirmavo minimaliu skirtumu, o antrajame susikrovė net dviženklį pranašumą. Vis tik trečiajame ketvirtyje šeimininkai įkrito į gilią duobę, o „Fenerbahče“ sugebėjo persverti rezultatą. Lemiamame ketvirtyje svečiai pataikė vos 4 metimus iš žaidimo, o tuo tarpu CSKA ėmė triuškinti varžovus bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo D. Hacketto ir W. Clyburno duetas. Abu krepšininkai prie pergalės pridėjo po 20 taškų.

Rungtynėse geriausiai pasirodė „Fenerbahče“ ekipos lyderis Nando De Colo, kuris per 35 žaidimo minutes pelnė 27 taškus (2/6 trit., 7/11 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir 3 kartus rezultatyviai perdavė kamuolį.

Lietuvis Edgaras Ulanovas dėl traumos aukštelėje taip ir nepasirodę.

Sekančios rungtynės tarp Maskvos CSKA ir Stambulo „Fenerbahče“ vyks balandžio 23 dieną.

CSKA: Danielis Hackettas ir Willas Clyburnas po 20, Johannesas Voigtmannas 12.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 27, Lorenzo Brownas 12, Kyle‘as O‘Quinnas 11.