Pirmosiose „Knicks“ rungtynėse Jokubaitis ant parketo nežengė

Las Vegase vykstančioje NBA Vasaros lygoje kovas pradėjo ir 34-uoju šaukimu Roką Jokubaitį pasikvietusi Niujorko „Knicks“ ekipa. Vis tik 20-metis Lietuvos talentas ant parketo taip ir nežengė, o jo atstovaujama ekipa 79:89 (16:17, 21:22, 16:21, 26:29) nusileido Toronto „Raptors“ klubui.

„Knicks“ trenerio sprendimu ant parketo nepasirodė iš viso šeši Niujorko ekipos krepšininkai. Kartu su Roku Jokubaičiu nuo suolo nekilo ir Trey Davisas, Tyleris Hallas, Quintonas Rose‘as, Reidas Travis ir M. J. Walkeris.

Rungtynėse „Knicks“ buvo priekyje beveik visą pirmąjį kėlinį, tačiau prieš pat ketvirčio pabaigą „Raptors“ persvėrė rezultatą. Toronto ekipa antrąjį kėlinį pradėjo turėdama vieno taško pranašumą, tačiau rungtynėse „Knicks“ atsilikimas tik didėjo, o ketvirtajame kėlinyje komandų skirtumas buvo pasiekęs net 17 taškų.

Sekančias rungtynes Niujorko ekipa žais rugpjūčio 12 d. prieš Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.