L. Dončičių sustabdė trauma – „Mavericks“ krito prieš „Heat“

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė pastaruoju metu puikiai žaidžiatys Dalaso "Mavericks" (17-8) klubas, kurių nesėkmę dar labiau apkartino lyderio Luka Dončičiaus trauma. Slovėnas su komandos draugais nusileido Majamio "Heat" (19-7) krepšininkams krepšininkams rezultatu 118:122 (23:37, 27:36, 31:18, 31:21, 6:10).

Pirmą kėlinį, uraginišku puolimu pradėjo Majamio atstovai, kurie išsiveržė dviženkliu skirtumu į priekį. Prieš ilgąją pertrauką jie dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir užtikrintai pirmavo. Tiesa, antroji rungtynių dalis prasidėjo visiškai atvirkščiai ir per trečią bei ateinantį ketvirtą ketvirtį Dalaso krepšininkai išlygino rezultatą ir teko žaisti pratęsimą.

Jame sėkmingiau sužaidė Majamio "Heat" ir iškovojo pergalę išvykoje.

Susitikimą apkartino lyderio L. Dončičiaus trauma.

Pralaimėtojų gretose T. Hardaway'us buvo rezultatyviausias ir pelnė 28 taškus, K. Porzingis pridėjo 22.

Nugalėtojų komandoje J. Buttleris surinko 27 taškus, T. Herro 19.