L. Dončičiaus ir D. Nowitzkio duetas sutriuškino NBA čempionus (VIDEO)

Kiek netikėta NBA rungtynių naktis susiklostė Oklande, kur NBA čempionai patyrė pralaimėjimą prieš europiečių duetą. Luka Dončičius ir Dirkas Nowitzkis su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (29-44) ekipa sutriuškino esamus NBA čempionus Oklando "Golden State Warriors" (49-23) rezultatu 126-91 (37:22, 37:24, 34:24, 18:21).

Jau pirmame kėlinyje svečiai iš Dalaso įrodė, kad šiandien žais iš visų jėgų ir laimėjo kėlinį dviženkliu skirtumu. Antrame kėlinyje situacija nesikeitė jie toliau didino atotrūkį. Po ilgosios pertraukos sitaucija išliko, o namai savo žaidime nieko nepakeitė ir netikėtą pergalę iškovojo "Mavericks".

L. Dončičius buvo rezultatyviausias su 23 taškais (2/3 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 7/11 baudos metimai) per 28 minutes. Jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, tačiau suklydo 3 kartus ir tiek pat prasižengė.

Jam talkino D. Nowitzkis su 21 tašku (3/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai).

Pralaimėtojų gretose Kevinas Durantas surinko 25, dar 19 pridėjo DeMarcus Cousins.