L. Dončičius buvo rezultatyviausias, tačiau komandos neišgelbėjo, J. Hardeno fantastiškas žaidimas sutriuškino „Nuggets“ (VIDEO)

NBA lygoje šią naktį buvo sužaistos ne vienos rungtynės, tačiau tarp jų nebuvo lietuvių, kurie gavo poilsio dieną. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (29-46) vėl pralaimėjo, o šį kartą juos pranoko Majamio "Heat" (37-38), kuriem svarbi kiekviena pergalė šiuo metu. Rungtynių galutinis rezultatas 99-105 (29:26, 30:23, 23:26, 17:30).

Nors pirmus du kėlinius geriau žaidė svečiai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Tačiau jau antroje rungtynių dalyje Majamio krepšininkai pradėjo spurtą, ypatingai ketvirtame kėlinyje, kuris leido persverti rezultatą.

L. Dončičius per 31 minutę surinko 19 taškų (3/9 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 4/6 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, suklydo 6 kartus ir 4 prasižengė.

Justinas Jacksonas pridėjo 14, Dirkas Nowitzki 13 taškų.

Nugalėtojų gretose Goranas Dragičius surinko 23 taškus, dar 17 pridėjo Dionas Waltersas.

Kitose rungtynėse Jameso Hardeno vedama Hiustono "Rockets" (48-28) ekipa nugalėjo Denverio "Nuggets" (50-24) rezultatu 112-85 (22:25, 40:19, 25:21, 25:20).

Namuose žaidę "Rockets" krepšininkai pirmame kėlinyje atsiliko, tačiau jau kitame pademonstravo galingą puolimą ir susikūrė dviženklį pranašumą, kurį dar didino likusius kėlinius.

J. Hardenas pelnė 38 taškus, Ericas Gordonas pridėjo 18, Clintas Capela 17.

Pralaimėtojų gretose Jamal Murray surinko 20, 16 Nikola Jokičius.