L. Jamesas buvo nesustabdomas ir iškovojo „Lakers“ dar vieną pergalę (VIDEO)

NBA lygoje ir toliau puikią formą demonstruoja Los Andželo ekipa, kuri su karaliumi pravardžiuojamu krepšininku iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Lebronas Jamesas kartu su "Lakers" (15/9) komanda namuose nelengvoje kovoje įveikė San Antonio "Spurs" (11/14) krepšininkus rezultatu 121:113 (31:23, 19:22, 28:37, 43:31).

Rungtynėse abi komandos buvo išsiveržusios į priekį, nors pirmą kėlinį namai sužaidė sėkmingiau, tačiau antrame taškų skirtumas pradėjo mažėti. Po ilgosios pertraukos San Antonio krepšininkai žaidė jau aktyviau ir persvėrė rezultatą, visgi L. Jameso dėka pavyko galingai laimėti ketvirtą kėlinį ir rungtynes.

Pastarsis per 40 minučių žaidimo pelnė 42 taškus (12/17 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 9/13 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2, bei du kartus suklydo, o prasižengė kartą.

Antras pagal rezultatyvumą buvo Kyle Kuzma su 22 taškais.

Pralaimėtojų gretose DeMaras DeRozanas surinko 32 taškus, o 31 pridėjo Rudy Gay.