L. James’as pelnė 51-ą tašką, o „Lakers“ nugalėjo buvusia jo komandą (VIDEO)

Šios nakties NBA rungtynėse netrūko įspūdingų pasirodymų, o vieną iš jų surengė ir vienas žymiausių lygos žaidėjų. Lebronas James'as su "Lakers" (9/7) ekipa nukovė Majamio "Heat" (6/10) komandą svečiuose rezultatu 97:113 (21:34, 31:33, 24:25, 21:21).

Jau nuo pirmo kėlinio Los Andželo krepšininkai išsivėržė į priekį ir pademonstravo puikų žaidimą kartu su savo vedliu. L. Jamesas šiose rungtynėse per 38 minutes surinko net 51 tašką ir pademonstravo puikų taiklumą pataikydamas 6/8 tritaškių, taip pat jis atkovojo 8 kamuolius.

Jam talkino Kentaviousas Caldwellas, kuris surinko 19 taškų, Kyle'as Kuzma pridėjo 15.

Pralaimėtojų gretose nežaidė Goranas Dragičius bei Dwayne'as Wade'as. Komandą nuo pralaimėjimo bandė gelbėti Wayne'as Ellingtonas, kuris surinko 19 taškų.